Loading...

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

dnb.sk chat roomdnb.sk chat room

Close

Online users

You have been away click here for refresh.

  Slovak & world drum 'n' bass scene - 0 users logged in  Artists zone

  Hildush

  K hudbe som inklinovala už od narodenia. Počúvala som rôzne žánre, no vždy to bolo v znamení lámaných beatov.


  Výraznejšie som sa začala hudobne orientovať v čase príchodu na strednú školu. V hip hopovom štýle som Začala tvoriť texty i hudbu. Išlo to. Vystúpila som na niekoľkých undergroundových akciách so všetkým, čo som vytvorila, lenže netrvalo dlho a...


  Na jednej open airke som zistila, že ten rýchly štýl, ktorý si ma začína získavať, je vlastne drum & bass. Mal však len môj okrajový záujem. Ten po príchode do Bratislavy vzrástol na maximum. Okrem breakbeatu, jazzu, dancehallu, funky, reggae a rôznych alternatív, ktoré som ešte nevedela pomenovať, patril k mojim obľúbeným žánrom aj uk garage. K tomu sa pridali neskôr aj jungle a dubstep.


  Bolo leto 2008. U môjho kamaráta som mala možnosť len tak siahnuť si na gramce.. a už to išlo. Lenže leto skončilo a s ním aj možnosť sa hrať s gramcami. V zime som sa znova postavila za gramce na jednej malej párty na severe Slovenska a chcela neskončiť, neprestať...


  Odvtedy som navštívila pár akcií, pár miest od Komárna po Čadcu, nenechala si ujsť ani možnosť hrať na Beefree. Ako členka Analog-Digital crew som odohrala nemálo dnb akcií aj v Žiline a okolí.
  Neskôr ma oslovil známy z rodného mesta a odvtedy už ako členka Nudance crew som mala možnosť hrať v ďalších mestách, ako napr v Poprade, Bratislave, Trenčíne. Teraz však hrám sama za seba a zaujala ma aj produkcia hudby.

  Najviac som si obľúbila jemnejší drum & bassový štýl - liquid funk, tanečný dnb plný leta, slnka a tepla, atmosférické skladby, raggajungle a aj temný darkstep. V posledných mesiacoh však opäť smerujem do stredoškolských časov a skúšam obohacovať svoje party sety aj skladbami iných žánrov, ako sú napr. hip hop, dancehall.. láka ma aj breakbeat či 2step. Rozhodne nemienim ostať len pri drum & basse.

  Currently 0.0 out of 10 stars, 0 votes

  Future events

  Hildush will play at 0 parties and has played 10 at parties.

  You must be loged in, to post a comment!


  Comments


  Inquiry

  Sledujete dianie okolo netlabelov, ktoré ponúkajú hudbu zadarmo?

  RESULTS

  Signall_FM  © dnb.sk crew 2002
  Webhosting sponzorovaný spoločnosťou WebSupport

  Toplist
  Toplist