Loading...

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

dnb.sk chat roomdnb.sk chat room

Close

Online users

You have been away click here for refresh.

  Slovak & world drum 'n' bass scene - 0 users logged in  News

  Best Australian dj, producent s najlepším trackom v exkluzívnom mixe iba u nás!

  Veľa superlatívov a všetky pravdivé. Pochváliť sa nimi môže dj a producent Shockone, ktorý to odpáli 9.10.09Subclube (viac info TU) v exkluzívnom mixe na 3 CD playeroch a 2 gramcoch! Ešte pred tým si ho predstavíme v profile a mixovaných setoch. 

  Shockone aka Karl Thomas pochádza z epicentra austrálskeho drum and bassu, mesta Perth. V súčasnosti je považovaný za jeden z najväčších drum and bassových talentov. Začínal v kapele s  Robom a Garethom z Pendulum, napriek tomu ovládol drum and basové floory po celom svete až ako solo dj a producent. 

  shockone01.jpg  

  Karl si hneď na začiatku producentskej kariéry vytvoril svoj vlastný zvuk, čo vyústilo do prvých dvoch releasov. Nezačínal na menších, menej známych labeloch ako to býva zvykom. Boli to Andy C s jeho vydavateľstvom Frequency a dj Friction so svojim Shogun Audio, ktorí mu vydali prvé platne. Možno aj vďaka tomu sa pesničky ako 'Silverscreen', 'It's .. putting out a devastating 12', 'The riddler' alebo 'We be droppin this' hrávajú dodnes na BBC Radio 1. 

  shockone03.jpg 

  V roku 2008 vyhráva na the Perth Dance Music Awards ocenenia: 'best tune of the year', 'best drum and bass dj' a tiež 'best broken beat producer'. Zásluhu na tom mala určite aj produkcia pre renomovanú značku Viper recordings. Skladby ako 'The Calling' alebo 'The sun' okupovali popredné priečky svetových dnb rebríčkov niekoľko mesiacov.

  shockone02.jpg 

  Shockone nespomaľuje ani v 2009-tom. Po návrate zo svojho v poradí už druhého európskeho turné chystá vydanie dlho očakávaného opusu 'The Shockone EP'. Na vyšší level sa posunie aj vďaka novej radio show, ktorú bude moderovať na BBC Radio 1 a bude sa vysielať dokonca aj v Ázii.

  Nám veci zo svojho ešte nevydaného albumu zahrá už tento piatok 9.10.09 v Subclube. Nielen svoju najnovšiu produkciu namieša v exkluzívnom mixe na 3 playeroch a 2 gramcoch!

  shockone04.jpg 

  Chuťovka v podobe 3 mixovaných setov:

  ShockOne November studio mix / tracklist
  Shockone - June Promo mix 2007 / tracklist
  Shockone Triple J mix / tracklist

  Headlinera doplní hosť z rakúska Disaszt (profil). Prvé údery zasadia v piatok súrodenci OrighamiKiara už o desiatej hodine večernej a akciu uzavrie Blupcat. Na akcii sa budú tiež žrebovať voľné vstupy na Special place a tričká s logom dnb.sk zadarmo!

  Súťažiť o 4 voľné vstupy na túto akciu môžeš TU. Ak sa chceš pridať do zoznamu userov, ktorý sa 9.10.2009 vyberú do Subclubu, klik SEM. Dnb.sk@Subclub presentz nájdeš už aj na facebooku. Join us!

  Tešíme sa na Vás.
  Všetci ste srdečne vítaní! :-) 

   shockonesubclub-plagat550.jpg 

  You must be loged in, to post a comment!


  Comments


  Related

  Inquiry

  Sledujete dianie okolo netlabelov, ktoré ponúkajú hudbu zadarmo?

  RESULTS

  Signall_FM  © dnb.sk crew 2002
  Webhosting sponzorovaný spoločnosťou WebSupport

  Toplist
  Toplist