Loading...

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

dnb.sk chat roomdnb.sk chat room

Close

Online users

You have been away click here for refresh.

  Slovak & world drum 'n' bass scene - 0 users logged in  News

  Greg Packer šéfkuchárom v Subclube

  Djka Kiara oslávi svoje narodeniny 22.11.2008 v bratislavskom Subclube a ako správna hostiteľka nám naservíruje delikátne drum and bassové menu! Podávať sa budú len tučné beaty a vysokokalorické basové linky, namiešané z tých najkvalitnejších ingrediencií. Hlavným chodom bude gurmánska porcia lámaných beatov od austrálskeho šéfkuchára Grega Packera. Viac info u akcii TU 

  Greg Packer začal s Dj-ingom v roku 1989 vo veku 17 rokov, krátko po emigrácii z Anglicka do západnej Austrálie. Bol veľkým zberateľom platní a od roku 1982 mala jeho kolekcia viac než 1000 exemplárov. Aj preto sa rozhodol, že nastal ten správny čas preniknúť do sveta dj-ingu.

  greg-packer-3.jpg

  Platne, ktoré v 80. rokoch zbieral boli prevažne hip hop, electro, soul & funk a trochu reggae / dub žánru. Keď začínal s dj-ingom, hravál hip hop až do roku 1990, keď v klube Limbo's počul hrať dja menom Dave Jackson, ktorý v tom čase hrával house, breaks, techno a podobne.

  Koncom '90 začína vystupovať v kluboch a len o rok neskôr vyhráva WA DMC's mixing championships, čo ho posúva ďalej do raveovej scény. V '94 odchádza naspäť do Anglicka, kde hráva po rave kluboch spolu s dj-mi ako Carl Cox, Slipmatt, Seduction... Po návrate do Austrálie sa rozhdne opustiť happy hadcore a začína sa naplno venovať drum and bassu, ktorý bol vždy jeho najväčšou láskou...

  greg-packer.jpg

  Zlom nastal keď si uvedomil, že robí dj-ing už 10 rokov a hráva produkciu iných ľudí a to bol čas, aby si zriadil štúdio a začaľ tvoriť vlastnú hudbu. Zanedlho vychádza jeho prvý oficiálny release na Hardleaders s názvom 'We hear drums'. Od tej doby mu vyšlo viacero releasov na labeloch ako Good looking, Renegade, 31 Records, Defunked, Phuturistic Bluez, New identity, Tangent, Fokuz, Interphase... Aj keď sa sústreďuje a produkuje jemnejšie tóny drum and bassu, hrá tvrdšie tracky a rád ich navzájom kombinuje. 

  2006 bol rokom, kedy založil svoj vlastný label Interphase Records a pokračoval vo vydávaní trackov v spolupráci Big Bud, Makoto & Phetsta, alebo tracky od Sardi, Laroque, Rregula, Muller plus.

  Úspech jeho prvého Európskeho turné v roku 2004, v rámci ktorého precestoval všetky väčšie mestá starého kontinentu, bol veľkou výzvou. Len čo sa Gregovi podarilo nazhromaždiť dostatok novej, kvalitnej hudby, bol čas opäť sa vydať na turné. Ten čas nastal práve teraz a my sa tak môžeme tešiť na jeho prvé vystúpenie na Slovensku!  

  greg-packer-2.jpg

  Na novembrovom, narodeninovom dnb.sk @ Subclub presentz sa o kulinársky zážitok pre všetkých hudobných labužníkov bude starať okrem headlinera Grega Packera 5 djov a MC. Navyše, má každý, kto príde do polnoci šancu vyhrať 2 bongá od grower.sk a konzumné na bare! :-) Viac info o akcii TU 

  Súťažiť o 4 voľné vstupy na túto akciu môžeš TU. Ak sa chceš pridať do zoznamu userov, ktorý sa 22.11.2008 vyberú do Subclubu klik SEM.

  gregpackersubclub-221108-plagat-web550.jpg

  You must be loged in, to post a comment!


  Related

  Inquiry

  Sledujete dianie okolo netlabelov, ktoré ponúkajú hudbu zadarmo?

  RESULTS

  Signall_FM  © dnb.sk crew 2002
  Webhosting sponzorovaný spoločnosťou WebSupport

  Toplist
  Toplist