Loading...

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

dnb.sk chat roomdnb.sk chat room

Close

Online users

You have been away click here for refresh.

  Slovak & world drum 'n' bass scene - 0 users logged in  News

  Mat und MC Shnek feinschmecker duo von Österreich!

  O druhý, nemenej chutný chod drum and bassovej oslavy narodenín djky Kiary v sobotu 22.11.08 v Subclube sa postará vychýrená rakúska dvojica dj Mat a MC Shnek. Viac info o akcii TU. Obaja patria medzi stálice domácej scény a stoja za väčšinou veľkých vecí, ktoré sa u nich zomelú. Za ich kulinárskym talentom stojí niekoľko zvučných labelov ako Invaderz, C.I.A, Soundtrax, Vibez, Future Beatz, alebo Brigand. 

  MAT

  Mat získal svoje prvé zkúsenosti s elektronickou hudbou v roku 1992, keď začal navštevovať soundsystémové hardcore a acidtechno parties. Djingu se venuje od roku 1993, kedy sa k týmto soundsystémom pridal.

  Zlomené beaty ho definitívne zlákaly po tom, čo počul v Amsterdame naživo projekt Dom & Roland a o rok neskôr Goldieho na rovnakom mieste. V tej dobe sa Mat po prvýkrát stretol s dj Azizom a neskôr i so zbytkom viedenskej Trife.Life crew. Keď sa v roku 1997 Trife.Life prvýkrát oficiálne objavila na rakúskej tanečnej scéne, DJ Mat bol už ich plnohodnotným členom. V roku 2001 zakladá spoločne s Azizom a MC Shnekom pravidelnú noc s názvom „All soulded out". Projekt, ktorý prezentuje najmä miernejšie odnože drum and bassu, patrí v súčastnej dobe medzi nejprestížnejšie dnb noci vo Viedni.

  mat01.jpg

  Mat je výborný party dj, jeho štýlový záber je veľmi široký a ako svoje djské vzory uvádza hlavne britskú dvojicu Fabio a DJ Lee. Hral po boku mnohých vychytených dnb hviezd ako Kenny Ken, Ed Rush, Bad Company, Die, Fierce, Lee, Total Science, Kontrol, Usual Suspects, Kemal and Rob Data, High Contrast, Patife, Bailey, Dylan, Digital, Loxy and Ink a s mnohými ďalšími. Pravidelne vystupuje v Rakúsku, Nemecku, Maďarsku, alebo v Čechách.

  Popri djingu se venuje aj vlastnej produkci, spoločne s Konradom a D.Kayom vydal vlastné veci pod labelom Trickdisc, na nemeckom Gyration, D.Kayovom Brignand, alebo anglickom vydavateľstve Cylon.

  Viac info o MATovi nájdete na jeho http://www.myspace.com/matsouledout

  mat02.jpg 

  SHNEK

  MC, producent a dj - to všetko je anglický rodák, v súčasnosti viedenský rezident, Shnek. Vystupuje po boku tých najväčších mien a je považovaný za asi najznámejšieho MCho našich južných susedov. Vydáva na labeloch ako Invaderz, C.I.A, Soundtrax, či Vibez.

  Shnek sa na hudobnej scéne pohybuje už vyše 5 rokov. Pôvodom angličan, momentálne žijúci vo Viedni, sa môže pochváliť množstvom aktivít. Vystupuje nielen ako MC a DJ, ale posledné 3 roky sa prezentuje aj kvalitnou produkciou.

  shnek.jpg

  Všetko to začalo, keď sa presťahoval z Anglicka do Viedne, kde sa zoznámil s djom a producentom Conceptom. Čoskoro sa začal objavovať na väčšine miestnych akcií. Vypracoval si pozíciu pravidelného rezidenta noci „All soulded out" v klube Roxy. Bookingy po celom Rakúsku na seba nenechali dlho čakať. Od tej doby ste ho mohli vidieť po boku mien ako Nu:Tone, Marky, Logistics, alebo Calibre. Pravidelne sa objavuje aj na najväčšom dnb festivale Urban Art Forms.

  Čo sa týka jeho produkcie, napriek tomu, že sa s Conceptom v štúdiu schádza len necelé 3 roky, za výsledky svojej práce sa rozhodne nemusí hanbiť. O ich spoločnú produkciu sa "pobije" nejedno veľké vydavateľstvo. Pre total Science remixovali ich masívny track Kingpin. Balada Water Theme (s druhou stranou Bad Conscience vyšla na Invaderz Transmissions) sa stala trackom mesiaca v uznávanom časopise Mixmag. D.Kay im vydal hneď 2 platne na svojom labely Brigand a množstvo ďalších releasov bude nasledovať.

  conceptshnek01.jpg

  Na novembrovom, narodeninovom dnb.sk @ Subclub presentz sa o kulinársky zážitok pre všetkých hudobných labužníkov bude starať  6 djov a MC. Navyše má každý, kto príde do polnoci šancu vyhrať 2 bongá od grower.sk a konzumné na bare! :-) Viac info o akcii TU

  Pre vytrvalcov bude nasledovať Afterparty = ďalších 6 hodín drum and bassu zadarmo v podaní djov: Kubo, Clive, Elias... Viac info o afterke čoskoro.

  Súťažiť o 4 voľné vstupy na túto akciu môžeš TU. Ak sa chceš pridať do zoznamu userov, ktorý sa 22.11.2008 vyberú do Subclubu klik SEM.

  gregpackersubclub-221108-plagat-web550.jpg

  You must be loged in, to post a comment!


  Comments

  • AKIRA

   AKIRA | Subject: yeaaah)) | Wed, Nov 19th 2008, 23:54
   Quote this comment

   Schnek + MAT = top dnb at gangstaz)))

  • fifco

   fifco | Subject: -.- | Wed, Nov 19th 2008, 19:42
   Quote this comment

   omg to zas bude ucko preplnene ked ma akcia takuto reklamu :D


  Related

  Inquiry

  Sledujete dianie okolo netlabelov, ktoré ponúkajú hudbu zadarmo?

  RESULTS

  Signall_FM  © dnb.sk crew 2002
  Webhosting sponzorovaný spoločnosťou WebSupport

  Toplist
  Toplist